1. REWITALIZACJA I LIFTING SKÓRY TWARZY, SZYI I DEKOLTU – Produkty dwufazowe z przewagą nieusieciowanego kwasu hialuronowego.
W skład preparatów wchodzi:
  • Usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy o gęstości od 15mg/ml do 30mg/ml.

Produkty przeznaczone są do przywracania równowagi wodnej skóry, wzmacniania jej struktury oraz poprawy jej elastyczności. Dodatek lidokainy w preparacie zwiększa ogólny komfort pacjenta podczas zabiegu. Preparat powinien być podawany wyłącznie przez lekarza. Zabieg przypomina mezoterapię igłową, jest minimalnie bolesny i pozwala pacjentkom, które do tej pory nie stosowały wypełnień z usieciowanego kwasu hialuronowego, „zaprzyjaźnić się” z tego rodzaju zabiegami..

Efekty to utrzymywanie się istotnej poprawy elastyczności i struktury skóry do 6 miesięcy od pierwszego zabiegu. Skóra jest odmłodzona, napięta, wygładzają się zmarszczki mimiczne. Zapraszamy.

2. WYPEŁNIACZE Z ZAWARTOŚCIĄ STABILIZOWANEGO KWASU HIALURONOWEGO.

Preparaty z tej grupy są doskonale znane wśród klientek na rynku medycyny estetycznej.
Dlatego też zamieszczamy tylko parę słów przypomnienia.

Produkty przeznaczone są do wypełnienia tkanek twarzy. Zaleca się stosowanie preparatów do kształtowania konturów twarzy, korekcji bruzd nosowo-wargowych oraz modelowania ust.

Preparaty są wypełniaczami, które działają poprzez zwiększenie objętości tkanki, czego efektem jest przywrócenie konturów twarzy lub uwydatnienie ust do pożądanego stopnia korekcji. Nadawanie objętości oraz działanie liftingujące wynikają ze zdolności stabilizowanego kwasu hialuronowego do wiązania wody. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy.

LINIA PRODUKTÓW NEAUVIA.

W preparatach z kwasem hialuronowym z tej linii pochodzi on z bakterii Bacillus subtilis a nie z bakterii Streptococcus, dzięki czemu do pozyskania kwasu hialuronowego z tych bakterii nie są używane rozpuszczalniki organiczne. Istotne znaczenie w procesie wytwarzania hydrożelu ma środek sieciujący. Polimer PEG, jako jeden z pierwszych na świecie czynników stabilizujących, w przeciwieństwie do powszechnie stosowanych (tj. BDDE, DVS) podwyższa bezpieczeństwo produktów NEAUVIA. Dodatkowo preparaty zawierają hydroksyapatyt wapnia, co wzmacnia efekt estetyczny po zastosowaniu produktów z linii NEAUVIA.

Na życzenie pacjenta wybrany do zabiegu produkt z kwasem hialuronowym z linii NEAUVIA sprowadzamy do gabinetu.

Więcej na:

LINIA PRODUKTÓW ERELLE.

Jest to linia wypełniaczy bez kwasu hialuronowego, dla pacjentek i pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą zastosować u siebie kwasu hialuronowego, oparta na zastosowaniu sieciowanej karboksymetylocelulozy (naturalny polimer).

Innowacja zastosowania sieciowanej karboksymetylocelulozy (CMC) w stosunku do preparatów zawierających kwas hialuronowy polega na zupełnym braku protein i endotoksyn bakteryjnych, ponieważ substancja ta nie jest pochodzenia zwierzęcego ani bakteryjnego.

Ponadto karboksymetyloceluloza ma możliwość inhibicji enzymu hialuronidazy, co oznacza, że chroni kwas hialuronowy w macierzy pozakomórkowej, a także może wydłużać czas utrzymywania się wcześniejszych wypełnień z użyciem HA, działając konserwująco i regeneracyjnie. Sieciowana CMC nie powoduje efektów ubocznych i dłużej utrzymuje się w miejscu podania, ponadto można ją podać w mniejszej objętości.

Dozwolone jest użycie do iniekcji, w zależności od preferencji lekarza, zarówno cienkich igieł każdego rozmiaru, jak i mikrokaniuli. Preparat pozostaje plastyczny w miejscu podania, co pozwala na synergię z innymi technikami. Należy podkreślić rzeczywiste działanie przeciwstarzeniowe: karboksymetyloceluloza chroni naturalny endogenny kwas hialuronowy, zapewniając dobry efekt estetyczny.

Zapraszamy.

Cena zabiegów od 800zł.
Plugin by:aAM