ZABIEGI LASEREM MULTIDYSCYPLINARNYM LASEmaR 800.

Podstawowe zastosowanie lasera to:

 • Przezskórne zabiegi naczyniowe.
 • Medyczna terapia przeciwbólowa, przeciwzapalna i biostymulacyjna układu mięśniowego i kostno-stawowego.
 • Zapalenia tkanek miękkich: „łokieć tenisisty”, „łokieć golfisty”, ogólne schorzenia układu lokomotorycznego).
 • Fotostarzenie.
LASER PIKOSEKUNDOWY.

Opis działania lasera pikosekundowego:

Laser pikosekundowy emituje specyficzną długość fali świetlnej w ekstremalnie krótkim okresie czasu mierzonym w pikosekundach. Fale, dające efekt akustyczny, absorbowane są przez pigment zdeponowany w skórze i rozbijają go na mikrocząstki na tyle małe, że rozpoznawane są przez system obronny organizmu (system immunologiczny) jako ciało obce.
W ciągu kolejnych kilku tygodni po zabiegu komórki obronne organizmu – makrofagi – usuwają elementy rozbitego laserem pigmentu z organizmu – tym samym po serii zabiegów (3-5) tatuaże lub makijaż permanentny są likwidowane. Ta pozytywna reakcja makrofagów na zagrożenie jest możliwa właśnie dlatego, że pigment jest rozbijany przez laser na tak małe cząstki, że mogą one być systematycznie usuwane przez makrofagi.
Ponieważ do odpowiedniego koloru tatuażu/makijażu permanentnego dobierana jest odpowiednia długość fali lasera absorbowana przez kolor pigmentu nie następuje uszkodzenie skóry i tkanek, w których nie występuje pigment.
Laser pikosekundowy, wykorzystując głowicę skupiającą, może obecnie usunąć każdy rodzaj tatuażu (oprócz białego) oraz różnego typu przebarwienia skórne, w których obecna jest melanina.
Kolejnym zastosowaniem lasera jest rewitalizacja wiotkiej skóry oraz redukcja rozstępów, zmarszczek, blizn (w tym po trądziku), cellulitu. W tym wypadku użyta jest głowica dyfrakcyjna o typie soczewki „plaster miodu”. W zależności od użycia fali 755nm lub 1064nm działanie polega na wpływie bezpośrednio na kolagen skórny lub wytworzeniu MTZ (mikro stref przegrzania) z wyzwoleniem silnej regeneracji tkanek poprzez wywołanie tzw. „pozytywnego stanu zapalnego”.
Stan taki uwalnia kaskadę reakcji tkanek, dzięki którym następuje aktywacja czynników wzrostu, fibroblastów, komórek macierzystych i leukocytów co finalnie daje poprawę struktury tkanek poddanych zabiegowi.

Zastosowanie lasera pikosekundowego:

 • Usuwanie czarnego, niebieskiego, koloru kawy, brązowego i innych, mieszanych kolorów tatuażu (oprócz białego).
 • Korekcja nadmiernej pigmentacji skóry spowodowanej chorobowymi zmianami: plamy starcze, przebarwienie poporodowe, przebarwienia typu Nevus Ota i Ito.
 • Usuwanie różnego typu makijażu permanentnego brwi, kresek na powiekach, makijażu permanentnego i kresek na ustach.
 • Rewitalizacja skóry (zwiększenie gęstości skóry i jej napięcia), blizny, rozstępy.

Większość zabiegów nie wymaga znieczulenia. Wyjątkiem mogą być pierwsze zabiegi usuwania mocno wybarwionych tatuaży oraz usuwanie rozstępów. W tych przypadkach stosuje się znieczulenie miejscowe.

cena W PLN
Tatuaż 10 x 10 cm od 400 PLN
Makijaż permanentny brwi od 450 PLN
Kreska permanentna powieki 600 PLN
Makijaż permanentny ust 500 PLN
Rewitalizacja skóry 450 PLN
Korekta blizn, rozstępów cellulitu od 450 PLN (zależy od wielkości obszaru)
Pelling węglowy 350 PLNLaser TRIO do epilacji o trzech długościach falOpis działania:

Podstawowa zasada działania urządzenia laserowego do usuwania owłosienia opiera się na wykorzystaniu fizycznego zjawiska pochłaniania energii promieniowania przez odpowiednie substancje – w tym przypadku melaninę i hemoglobinę i wykorzystanie powstającego ciepła do zniszczenia mieszków włosowych oraz macierzy włosa. Im ciemniejsze włosy, tym większą ilość melaniny (tzw. chromoforu) zawierają, umożliwiając tym samym uzyskanie lepszych rezultatów. Warunkiem uszkodzenia mieszka jest wykonanie zabiegu w odpowiedniej fazie wzrostu włosa. Zatem konieczne są serie zabiegów. Widmo absorpcyjne melaniny wykazuje pochłanianie energii w zakresie w długości fali od 500 do 810nm co oznacza, że pochłania ona ten zakres energii znacznie lepiej niż inne chromofory z otaczających tkanek. Dlatego możliwe jest selektywne niszczenie włosa przez te długości fali. To zjawisko zostało wykorzystane w laserze, którym dysponujemy. Fala 755nm (chromofor melanina) dla jasnej skóry, fala 810nm (chromofor melanina i hemoglobina) dla pośredniej karnacji, fala 1064 nm dla skóry ciemnej. Fala 1064 nm: ta wiązka penetruje nawet do najgłębiej położonych mieszków włosowych, nie powodując uszkodzenia skóry. Fala długości 1064nm działa głównie na hemoglobinę. Jej celem są naczynia włosowate otaczające mieszek włosowy, a nie melanina zawarta we włosku. Światło dociera do brodawki, gdzie niszczy naczynia włosowate odżywiające mieszek włosowy. Nieodżywiony mieszek obumiera, co skutkuje skuteczną epilacją.

Cena zabiegu: od 150 PLN za zabieg

Laser CO2, frakcyjny – ablacyjny

Opis działania:

Jest to rodzaj lasera, którego chromoforem jest woda.
Poprzez wytworzenie wielu mikro stref przegrzania na wybranej głębokości w skórze następuje wzbudzenie odnowy tkankowej z wyzwoleniem silnej regeneracji tkanek poprzez wywołanie tzw. „pozytywnego stanu zapalnego”. Stan taki uwalnia kaskadę reakcji tkanek, dzięki którym następuje aktywacja czynników wzrostu, fibroblastów, komórek macierzystych i leukocytów co finalnie daje poprawę struktury tkanek poddanych zabiegowi.
Wskazania do zastosowania:

 • Usuwanie zmarszczek i blizn, w tym po trądziku
 • Rewitalizacja i wzmożenie napięcia skóry na twarzy i ciele
 • Usuwanie przebarwień
 • Usuwanie tatuaży
 • Usuwanie znamion skórnych

Cena zabiegu od 300 PLN ustalana po konsultacji lekarskiej

ZABIEGI URZĄDZENIEM SHR oraz IPL + RF.

Oferujemy również szeroki zakres zabiegów urządzeniem SHR oraz IPL + RF, posiadającym certyfikat CE jako urządzenie medyczne.
Dostępne są zabiegi epilacji, fotoodmładzania, leczenia zmian trądzikowych, przebarwień, rumienia na twarzy.

Cena za zabieg od 150 PLN.

Plugin by:aAM